Era Hakkında

Era Enerji kendisini enerji pazarında güvenilir ve sürdürülebilir çözümler üretmeye adamıştır.

Güvenilir Danışmanlık

Şirketimiz, enerji pazarında güvenilir ve sonuç odaklı çözümler üretmek üzere sektörde kendi alanında akademik düzeyde uzmanlaşmış profesyonellerin bir araya gelmesiyle kurulmuş bir Petrol, Doğalgaz ve Jeotermal Danışmanlık ve Enerji şirketidir.

Strateji Geliştirme

Müşterilerimize bölgesel ölçekte strateji geliştirme, eylem ve faaliyet planları, yatırım değerlendirmesi ve ekonomik kararların alınmasında temel teşkil eden derinlemesine yapısal analizler ve günümüzün hızla değişen faktörlerini dikkate alarak gelecek yatırım-üretim projeksiyonları ve sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere danışmanlık ve faaliyet hizmetlerini kapsayan bir hizmet anlayışı sunuyoruz. Önce sizleri dinliyor, sonrasında gereğince ve zamanında harekete geçiyoruz.

Vizyon
Vizyonumuz, enerjiye artan ihtiyacı karşılamak için yerli ve uluslararası enerji firmalarına gerekli bütün hizmetleri sağlamak suretiyle sektöründe en güvenilir ve en saygın enerji ve danışmanlık firması olmaktır.

Tecrübeli Uzmanlar

Ekibimiz, müşterilerimize en üst düzeyde hizmet verecek sektör tecrübesi ve donanımına sahip yetkin profesyonellerden oluşmaktadır. Era Enerji, sektöre farklı disiplinlere ait bilgiyi enerji sektörünün farklı dalları arasında etkileşimi de göz önünde bulundurmak suretiyle müşterilerine yatırım alanları ve risklerin kapsamlı bir analizini temin etmektedir. Müşterilerimizin çıkarlarını teminat altına almak için en sağlıklı kararın verilmesi gereğinin bilincindeyiz.

“Değerlerimiz”

  • Tutarlılık ve Güvenilirlik
  • Sorumluluk ve Bütünleşme
  • İletişim ve İşbirliği
  • Devam Eden Gelişim ve Uyum
  • Bireylere Saygı
  • Esneklik ve Akılcılık